3 PUAN YİNE BİZİM! Galibiyet serimiz devam ediyor!

Karşılaşmaya başlayan taraf Tarsus İdmanyurdu oldu.

 

2.dakikada sağ kanatta erçağ ile etkili geldik. erçağın vuruşunda kaleci topu güçlükle kornere çeldi.

 

3.dakikada köşe vuruşunu kullanan Talha içerde Burak’ı topla buluşturmayı başardı ve Burak kafayla topu ağlara gönderen isim oldu. bu golle 1-0 öne geçtik.

 

12.dakikada zaferin pas hatasında top gökan’ın önünde kaldı. gökhan sol kanattan kalemize kadar sokuldu. Kaleciyle karşı karşıya pozisyonda bora’nın sağından topu ağlarla buluşturmayı başardı ve durumu 1-1’e getirdi.

 

16.dakikada sakatlığı sebebiyle Tarsus İdmanyurdu’nda Yılmaz Can karşılaşmaya devam edemedi ve yerini 8 numaralı formasıyla Ogün’e bıraktı.

 

17.dakikada Fatih kaleyi karşıdan gören noktadan çok iyi bir vuruş yaptı kaleci bu topu köşeden kornere çeldi.

 

21.dakikada Talha Mayhoş sağ çaprazda topu önüne aldı ve çok şık vuruşunda topu sağ 90’dan ağlarla buluşturmayı başardı. Bu golle 2-1 öne geçiyoruz.

 

36.dakikada Canberk Özdemir rakibine yaptığı hamle sonrası sarı kartla cezalandırıldı.

 

ilk yarının sonuna 2 dakikalık kayıp zaman eklendi ancak bu iki dakikada da skor değişmedi ve soyunma odasına 2-1 önde gidiyoruz.

 

2.yarıya coşkun’un başlama vuruşuyla takımımız başladı.

 

50.dakikada zafer ceza sahasını karşıdan gören noktada rakibini yerde bıraktı. Tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kullanacaklar.

 

Sakatlıklar sonrası serbest vuruşu kullanmak üzere topun başına Fırat geçti. Fırat’ın vuruşunda barajımızdan seken top kornere çıktı.

 

56.dakikada Fatih sol kanattan topu çok iyi taşıdı. bilek hareketleriyle rakiplerini saf dışı bırakan fatih Ortasında içerde coşkunla topu buluşturdu. Coşkun iyi pozisyonda yükseldi ve kafa vuruşuyla topu ağlarla buluşturdu. bu golle skoru 3-1’e taşıdık.

 

69.dakikada Tarsus İdmanyurdu’nun 2. oyuncu değişikliğinde muzaffer oyun alanının kenarına geldi. Yerine 33 numaralı formasıyla Okan oyuna dahil oldu. 

 

71.dakikada sol kanattan serdar ümit deniz’le serbest vuruş kullandık. Çok iyi duran top organizasyonunda son anda defansın müdahalesiyle top kornere çıktı. 

 

78.dakikada ilk oyuncu değişikliğimizde 8 numaralı formasıyla Serdar Ümit Deniz oyun alanının kenarına gelirken yerine 21 numaralı formasıyla Ferhat Yazgan oyuna dahil oldu. 

 

79.dakikada sağ kanattan Erçağ içeriye ortaladı. müsait pozisyonda Coşkun istediği vuruşu yapamadı. Mutlak bir gol pozisyonundan yararlanamadık.

 

81.dakikada Tarsus ekibinin son oyuncu değişikliğinde 15 numaralı Abdurrahman oyuna girerken İlyas yedek kulübesine gelen isim oldu. 

 

85.dakikada 2. oyuncu değişikliğimizde 76 numaralı formasıyla 3. gölümüzün sahibi Coşkun Yılmaz yerini Mümin Aysever’e bıraktı!

 

Mümin aysever 2 kez topla buluştu ve ikisini de hole çevirdi. ve skoru bir anda 5-1’e getirdi!

 

maçın sonuna 3 dakikalık uzatma eklendi uzatma dakikalarında da skor değişmedi ve 3 PUAN YİNE BİZİM! Galibiyet serimiz devam ediyor! #Sakaryaspor #DirilişYılı