Gebze'de Maç Sonucu 0-0

Gebze Aleattin Kurt Stadyumu’nda 17:00’da karşılaşma takımımızın santrasıyla başladı.
 
Topun kontrolüne sahip olan taraf karşılaşmanın başından beri yeşil siyahlılarımız olmasına rağmen ilk yarım saatlik bölümde bir kaç duran top organizasyonu dışında rakip kalede tehlike yaratamadık.
 
30.dakikada sağ kanatta Tufan’ın kendi getirdiği topla kaleye kadar sokuldu. İçeriye çevirdiği topa Coşkun Yılmaz dokunamadı mutlak bir gol pozisyonundan faydalanamadık.
 
37.dakikada Serdar Ümit Deniz’in gönderdiği uzun topta Erçağ kafasıyla topu içeriye çevirdi. Bu pozisyonda Coşkun Yılmaz’dan önce kaleci topun kontrolünü sağladı.
 
41.dakikada Erçağ sağ kanattan bindirdi. Ortasında Coşkun Yılmaz’dan önce KSK defansı araya girdi ve topu kornere uzaklaştırdı.
 
Karşılaşmanın ilk yarısına 3 dakika ilave edildi.
 
İkinci yarıya KSK başladı.
 
52. dakikada Ferhat sağ kanatta yerde kaldı. Serbest vuruşu kullanan serdarı ümit deniz in ortasında coşkun iyi yükseldi ancak kafa vuruşunda top kalecide kaldı.
 
57. dakikada kaleyi karşıdan gören noktada ceza sahası yayı üzerinde coşkun yılmaz yerde kaldı. Serbest vuruşu kullanmak üzere topun başına Beykan Şimşek geçti. Beykan’ın vuruşunda top çok az farkla auta çıktı.
 
62. dakikada atağa çıkarken Ferhat’a yaptığı müdahale sonrası hakem faulü verdi ve bu pozisyonu sarı kartla cezalandırdı.
 
64.dakikada ceza alanının sağ çaprazında yine Ferhat yerde kaldı. Serbest vuruşta Beykan’ın
ortasında Burak kafayı vurdu. Burak’ın kafa vuruşu üst direkten döndü.
 
71. dakikada ilk oyuncu değişikliğimizde Beykan Şimşek oyundan çıkarken oyuna dahil olan isim Ramazan Çevik oldu.
 
77.dakikada ikinci oyuncu değişikliğimizde Ramazan Civelek yerini Burak Taşdemir’e bıraktı.
 
81.dakikada tufan kelleci sağ kanattan çok iyi bindirdi. Havadan gönderdiği arapasta Burak Taşdemir topla buluşan oyuncu oldu. Ancak bu pozisyondan da sonuç alamadık.
 
85.dakikada 3. Ve son oyuncu değişikliğimizde Erçağ Evirgen yedek kulübesine gelirken yerine 20 numaralı formasıyla Cem Ekinci oyuna dahil oldu.
 
Karşılaşmanın sonuna 5 dakika uzatma eklendi.
 
Uzatma dakikalarında da gol sesi çıkmadı ve karşılaşma 0-0 sona erdi.