Ercüment Kafkasyalı ve Ramazan Sal Hakkında Bilgilendirme...

Takım kaptanımız Ercüment Kafkasyalı geçen hafta kulüp başkanımız İsmail Gürses’ e alacakları ile ilgili olarak TFF’ye başvurarak hukuki süreci başlatmak istediğini bildirerek izin istemiştir ve yanlış anlaşılmamak için gereken özeni göstermiştir.
Değerli kaptanımız, daha önce takımımız futbolcularının peşinat alacakları ödenirken “benim şu anda paraya ihtiyacım yok, parayı alıp bankaya yatıracağım, orda duracağına öncelikle futbolcu arkadaşlarımın alacaklarını ödeyelim, benim param Sakaryaspor’da kalmaz” diyerek ne kadar özverili olduğunu göstermiş olup bugüne kadar Sakaryasporumuza yakışır şekilde kaptanlık sıfatını tevazu içinde temsil etmiştir.

Önceki kaptan Ramazan Sal’ın “hak ettiği” alacakları için TFF’ye yapmış olduğu başvuruya ilişkin tebligat ise bugün kulübümüze tebliğ edilmiştir.

Dün malum bir gazetede değerli kaptanımız hakkında yer alan haberin, şampiyonluk yolunda kalan son üç maç arifesinde nasıl bir amaçla ve nasıl bir ruh haliyle yapıldığını kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Deplasman maçlarına gelmeden, antrenman seyretmeden, yanlış fotoğraflar kullanarak her daim Sakaryasporumuz aleyhine haber yapmaya kinle, nefretle, inatla devam eden, kostik mustafa’nın daha önce kulübümüzü icraya verip transfer yasağı getirdiğini ve alacağını son kuruşuna kadar aldığını çok çabuk unutan Bizim Sakarya okumayacağımızı ve okutturmayacağımızı ilan ediyoruz.