"Bu Lige Alışmadan Bir Üst Lige Çıkacağız."

Şampiyonluğun ardından Değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu, Değerli Kulüp Başkanımız İsmail Gürses ve futbolcularımız Fikret Topaloğlui Talha Mayhoş Sen Hotel'de basın mensupları ile sezon değerlendirmesi için bir araya geldi.

Zeki Toçoğlu açılış konuşmasının ardından sözü İsmail Gürses'e verdi. Başkanımız ise geçen sene bu zamanlardan itibaren yaşanan şampiyonluk hikayesini özetlerken bu şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettti. Stadımızın son durumu hakkında soruları yanıtladı ve sürpriz bir olağanüstü genel kurul olabileceğinin sinyallerini verdi. Yapılabilecek genel kurulda yönetimimize bir kaç değişiklik bir kaç takviye ile yolumuza devam edebileceğimizi açıkladı. Mali durumdan da söz eden Gürses, "An itibariyle hiç bir borcumuz bulunmamaktadır. Bugün futbolcular tarafından gelmek istenen kulüp konumuna gelmiş bulunmaktayız." ifadelerini kullandı.

Gürses'in ardından Talha ve Fikret de sezonun değerlendirmesini yaparken bu başarıda emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

Son sözü tekrar devralan Zeki Toçoğlu: "Müthiş bir hava yakaladık ve şampiyonluğu aldık. Bizim ilk günden itibaren inancımız zaten tamdı. Afyon maçı sonrası basın mensuplarına bu takım şampiyon olacak benimle iddiaya giren var mı diye sormuştum. İyi ki kimse iddiaya girmemiş." ifadelerini kullandı. Kulübe, yönetime, taraftarlara teşekkürlerini ve tebriklerini ileten Toçoğlu son bölümde ise Başkanımız İsmail Gürses'in ve yönetimin çabalarını ve fedakarlıklarından bahsetti. "Harcanan her kuruşun hesabını veren ve gece gündüz tesislerde Sakaryaspor aşkına çalışan bir başkan var" ifadelerini kullandı.